Vertimai raštu

Šiuo metu skirtingos vertimų rūšys reikalingos daugeliui žmonių. Tai padeda bendrauti, suteikia galimybę siekti karjeros aukštumų, plėtoti tarptautinį verslą, spręsti iškilusius teisinius ar medicininius reikalus, nesklandumus. Atliekame vertimus tiek žodžiu, tiek raštu – mūsų visapusiškumas užtikrina kalbos barjero išnykimą tarp bendraujančiųjų asmenų. Vertimai aktualūs ne tik įvairių sričių specialistams, verslininkams, bet ir žmonėms, atsidūrusiems tam tikrose situacijose. Todėl mūsų įmonėje tekstai verčiami nepriklausomai nuo jų sudėtingumo ar paskirties – dirbama tiek su paprastais, pavieniais tekstais, tiek įgyvendinant sudėtingus kompleksinius projektus. Verčiame įvairius asmeninius ar specializuotus tekstus, dokumentus.


Vertimai raštu – tai sritis, kurioje negalimos jokios interpretacijos. Čia būtina tiksliai perteikti pagrindinę teksto mintį, negali būti juntamas individualios vertėjo pozicijos išsakymas. Kokybiškai atliktame vertime neturime rasti jokio vertinamojo atspalvio, kuris galėtų iškreipti jį skaitančiojo ir analizuojančiojo asmens suvokimą, požiūrį. Tik tiksliai išreikšta mintis gali būti tolesnio analizavimo pagrindu, padedanti suvokti būtent tai, ką tekstu norėjo pasakyti pats autorius. Raštu verčiame įvairios srities tekstus: teisinius, medicininius, ekonominius, techninius ir t.t. Profesionalūs vertėjai dirba ir specializuojasi skirtingose srityse, yra įgiję reikalingą išsilavinimą, sukaupę daug praktinių įgūdžių, todėl kiekvienas puikiai išmano tą sferą, jos terminologiją, būdingas sakinių konstrukcijas. Tai užtikrina itin kokybišką galutinį rezultatą.


Kokybiškai atliktas vertimas gali turėti įtakos Jūsų įmonės, verslo, mokymosi sėkmei. Vykstant mokytis į užsienį labai svarbu kokybiškai išversti išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kur tiksliai nurodoma studijų programa, kryptis, įgyvendinti projektai, dalykai, kurių buvo mokomasi, baigiamųjų darbų temos. Dėl tinkamai ar netinkamai atliktų vertimų dažnai labai priklauso ir tolesnė verslo eiga: blogai išversti tekstai gali užkirsti kelią puikiai pasitaikiusiai progai, išversti profesionaliai – atverti daug naujų galimybių. Aktyviai dirbame su įvairių verslo sričių dokumentais, kurių idėjas, mintis, argumentus į pasirinktą kalbą išverčiame tiksliai taip, kaip nurodyta tekste. Galime pasiūlyti nuolatinį tarptautinį bendradarbiavimą, kas suteiks galimybę sėkmingai vystyti ir plėsti savo verslo užmojus. Taip pat atliekame medicininių tekstų vertimus raštu. Tai išties sudėtinga sritis, kadangi dažnai medicininius terminus suprasti net ir gimtąja kalba yra ganėtinai sunku. Jie turi būti itin tikslūs ir atitikti rekomenduojamus standartus, todėl šios srities vertimai gali būti atliekami tik profesionalaus vertėjo. Žmonės, kurie neturi medicinos srities pagrindų ir supratimo, vargu, ar gebės tinkamai suprasti ir išversti reikalingą terminologiją. Šiuolaikiniame pasaulyje itin aktualūs techniniai vertimai. Netinkamai išversti tekstai gali turėti neigiamos įtakos įmonės įvaizdžiui, prekės ženklui, vardo reputacijai. Techniniuose tekstuose vartojamas sudėtingas žodynas, sudėtiniai terminai, kuriuos tinkami išversti gali tik tos srities kalbos žinovas.


Tekstai vertimui raštu priimami el. paštu, faksu, išspausdinti ant popieriaus ar įrašyti į pageidaujamą informacinę laikmeną. Klientui pateikiami taip pat patogia forma, verčiant visada išlaikomas originalaus teksto formatas (šriftas, dydis, išdėstymas ir t.t.), nebent užsakovas nori kitaip. Išversti dokumentai gali būti pažymėti biuro antspaudu, vertėjo parašu, o esant poreikiui – patvirtinti notariškai. Atlikti vertimai raštu redaguojami gimtakalbio redaktoriaus, taip išvengiant netikslių specifinių išsireiškimų, formulavimų. Be to, visada geriau, kai to paties teksto vertimo ir redagavimo, korektūros darbus atlieka ne vienas asmuo. Dirbame su skirtingų sričių specialistais, todėl darbai paskirstomi pagal atitinkamas kvalifikacijas, įgūdžius, žinias. Atsižvelgiame į darbuotojų užimtumą, kad klientams pasiūlytume tuo metu greičiausią sprendimą. Taip siekiame aukščiausios kokybės, kurią galime pasiūlyti savo klientams. Užsakovams pageidaujant garantuojame konfidencialumą.

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
Įmonės kodas: 124257449
PVM mokėtojo kodas: LT242574414
Tel. +370 5 261 9891
Faks. +370 5 268 5713
vertimai@magistrai.lt
magistrai@vdnet.lt